Koszyk jest pusty

Zostań partnerem

Naszą politykę działania opieramy na partnerstwie, dlatego – wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą współpracy. Wierzymy, że wspólny wysiłek nas wszystkich przyczyni się do jeszcze szybszego rozwoju rynku sprzedaży elektronicznej w Polsce.

Poszukujemy firm, które chciałyby tworzyć własne sklepy internetowe, jak również strony internetowe, w oparciu o naszą autorską platformę e-commerce oraz system CMS. Mile widziane są również podmioty, które będą dystrybuować sellsmart i smartcms – lokalnie (w granicach danego miasta, województwa) albo na obszarze całej Polski, a nawet poza jej granicami.

Ofertę naszą kierujemy do różnego rodzaju firm informatycznych, agencji reklamowych, ale także do freelancerów, którzy chcieliby w ten sposób uatrakcyjnić swoją obecność na rynku, wzbogacając ją o nowoczesne i najwyższe jakościowo rozwiązania technologiczne.

Gwarantujemy atrakcyjną politykę cenową, dogodne warunki współpracy oraz możliwość dostosowania jej do Państwa własnych propozycji siłą kompromisu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z nadarzającej się okazji – dzięki nam zyskają Państwo prestiż oraz nowych klientów, co wymiernie przełoży się na jakość świadczonych usług i zwiększenie firmowego budżetu.

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie załączonego niżej dokumentu i przesłanie go na adres email. Ponadto, należy dołączyć kserokopie dokumentów firmowych – NIP, REGON oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej (KRS). Po dokonaniu pozytywnej weryfikacji danych skontaktujemy się z Państwem, przekazując cennik oraz niezbędne informacje.

W razie wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny 502 269 212 lub mailowy kontakt@sellsmart.pl – z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania, udzielając szczegółowych wskazówek i informacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Lista plików do pobrania