Koszyk jest pusty

Program sklepu internetowego sellsmart

Sukces w internetowej działalności gospodarczej zależy bardziej od dobrego pomysłu i dopasowanego oprogramowania aniżeli od dużego kapitału na start. Zanim zdecydujemy się rozpocząć „przygodę” z handlem w sieci, przede wszystkimnależy wybrać odpowiednie narzędzie do prowadzenia sprzedaży, tj. program sklepu internetowego.

Platforma e-commerce to serce i mózg dla całego sklepu internetowego, a dobrze zainwestowane pieniądze w odpowiednie oprogramowanie szybko przekładają się na wymierne efekty już na początku. Co więcej, dobrze dobrany program na pewno zaowocuje w przyszłości. Wybór darmowej aplikacji jest bardzo ryzykownym posunięciem, ponieważ może przynieść sprzedającemu więcej kłopotów i dodatkowych kosztów niż zagwarantować korzyści i zysków. Ci, którzy poważnie myślą o własnym e-biznesie, powinni zainwestować we własny program sklepu, który będzie przygotowany zgodnie z indywidualnymi wymogami i najnowszymi trendami informatycznymi.

Istnieje wiele darmowych platform do prowadzenia sklepów internetowych, których można używać – jak powszechnie się uważa – bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Niestety, musimy przygotować się wówczas na samodzielną konfigurację, a zatem instalacja i utrzymanie takiego sklepu wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej. W większości przypadków skutkuje to tym, że przedstawione powyżej zadania trzeba zlecić komuś doświadczonemu. Dodatkowe koszty wystąpią także w momencie, kiedy właściciel sklepu będzie chciał dokonać pewnych modyfikacji i wdrożyć dodatkowe funkcjonalności niedostępne w pakiecie. Nawet mimo wprowadzanych zmian, pozycjonowalność takiego sklepu będzie mocno ograniczona, a bezpieczeństwo nie będzie w stu procentach zagwarantowane. Prędzej czy później pociągnie to za sobą konieczność uzyskania odpowiedniej pomocy technicznej, co wiąże się z następnymi wydatkami i tworzy się tzw. regres cyrkularny.

Jak dowiedliśmy, prowadzenie sklepu internetowego na licencji open source tylko teoretycznie jest darmowe. Zdecydowanie lepiej i bezpieczniej jest zainwestować w profesjonalne oprogramowanie sklepu, oparte na autorskim rozwiązaniu informatycznym i przystosowywane do potrzeb klienta na zamówienie. Jedną z lepszych i nowszych platform e-commerce jest sellsmart – zaawansowany, funkcjonalny i, co ważne, w pełni profesjonalny program sklepu internetowego, który zaprojektowany został tak, by idealnie dopasować się do potrzeb oraz oczekiwań sprzedających i kupujących. Zresztą ponad 3000 udanych wdrożeń mówi samo za siebie.